Zpětná vazba na online kurz

Jmenuji se Martina Vokurková Chocová, jsem zakladatelkou Open English, kde učíme tak, abyste se naučili a zároveň, aby vás to bavilo. Právě začal nový školní rok a s tím i nové kurzy. Mnoho z vás se k nám ale nedostane a nebo se vám nehodí časy, kdy jsou kurzy vypsané. Pro vás mám skvělou zprávu – i tak existuje řešení. Je to kurz, který můžete dělat doma v čase, který se hodí vám.

Řešení: Kurz, který můžete dělat doma a v čase, který se hodí vám.

Prošla jsem mnoho online kurzů. Některé byly jen na určitou úrověň, jiné byly zaměřené jen na jednu či dvě dovednosti a některé byly jen ztrátou času a peněz. Protože je celkem težké poznat kvalitní kurz na první pohled, shrnu vám teď do pár bodů, proč jsem si vybrala právě tento kurz pro svoji rodinu i jako výukovou pomůcku do našich kurzů v naší jazykové škole.

Kurz vyvíjeli odborníci na jazyky

Zahrnuli do něj poznatky, které učinil Hermann Ebbinghaus již v 19. století.
Mozna vam neco rika Ebbinghausova krivka zapominani, která ilustruje zjištění, že nejvíce zapomínáme několik hodin po naučení se dané informace.

Procvičování místo biflování

V klasickyýh školách se klade důraz na gramatiku. Biflujeme se předpřítomné, předbudoucí a předminulé časy, ale použít je pořádně neumíme, protože již neni takový prostor danou látku procvičovat. Zde se hodne procvičuje a navíc zábavnou formou.

Mluvíte bez ostychu, učíte se přirozeně a zábavně

A co teprve, že bychom dokázali rozumět filmu v angličtině nebo si mohli přečíst knihu v originále? A kolik z vás se bojí si o něco v zahraničí říct, protože máte panickou hrůzu z toho, že byste řekli něco špatně? Byla jsem na tom stejně. Tady si procvičíte i mluvení, protože program vás nahrává, ukazuje vám, co říkáte dobře a co ne a vy si můžete poté svůj hlas i poslechnout a porovnat ho s rodilým mluvčím. Já v kurzech kladu velký důraz na správné vyslovování a přízvuky ve slovech a větách. Takže tento program využívám i v našich kurzech.

Posunete se o 1 úrověň za 30 hodin

Kurz vás posune o celou jednu úroveň angličtiny za 30 hodin studia, když budete s programem pracovat 20 minut denně. Pokud se potřebujete naučit rychle, ať již kvůli práci nebo zkoušce, je tohle parádní příležitost.

Dle vašeho tempa, vás na míru, napořád neomezeně

Jedete dle vašeho tempa. Vyberete si úroveň a nemusíte se přizpůsobovat někomu dalšímu. Pristupy mate dozivotne k dispozici.

Motivační prvky, baví vás to!

Navíc je to zábava a studium v něm vás motivuje k dosahování dalších cílů. Jo a taky můžete vyhrát hodnotné ceny (zahraniční zájezd nebo třeba nový iPhone).

Aplikace na mobilní telefony

Nyní je k dispozici i aplikace, která vám studium ještě víc usnadní. Za poslední rok do ní odborníci vložili mnoho úsilí a tisíce hodin práce.

Nevýhoda?

Studovat sám doma znamená, že nesedíte s lektorem a nepovídáte si s ním osobně (i když v online programu si můžete nastavit i skype lekce s lektorem), takže pro někoho může být tato forma studia neosobní.

Kdo již využívá?

Tento program používá již 35 tisíc lidí (teď již přes 50 tisíc lidí, pozn.) a kromě naší školy ho využívá přes 400 dalších soukromých, ale i státních škol.
Nyní je možnost pořídit ho ve výhodných balíčkách.

A protože vloni jsem ho doporučila mnoha našim studentům, dostala jsem jejich komentáře a zpětné vazby, o které bych se s vámi ráda podělila.

Viki, studentka gymnázia mi prozradila svůj názor:

Můžu studovat z pohodlí domova, nemusím nikam chodit a učím se v době, kdy mám čas já. Vlastně by někdo mohl vymyslet i online gymnázium.

IT konzultant Vláďa nám napsal:

online kurz mi pomáhá v mé profesi především zdokonalovat komunikaci se zákazníky a dodavateli.Nemám čas a energii navštěvovat jazykovou školu, ale v IT se bez angličtiny prakticky neobejdete. Pokud chce člověk před zahraničním zákazníkem vystupovat fundovaně a přirozeně, tak je potřeba umět komunikovat nejen o počítačích, ale i o běžném životě a v tom je online kurz pro mě ideální.

Věrka, asistentka pedagoga na speciální škole

oceňuje originalitu a učení angličtiny, snadné a všestranné použití programu a časovou nenáročnost. Jako pedagog vítá zřetelnou výslovnost a zptnou vazbu při přehrávání svého mluveného projevu.

Je to jen na vás… Nyní se můžete naučit anglicky i vy.  ZDE.

Martina Vokurková Chocová

zakladatelka Open English
Angličtina mě provází celým životem. Nesnášela jsem učit se věci nazpaměť, a právě proto učím jinak, než se učí v klasických školách. Jsem zakladatelkou Open English a autorkou online kurzu pro děti CoolBeans. Díky více než 20 letým zkušenostem s učením pomáhám dětem i dospělým s tím, jak se přestat bát mluvit, jak správně vyslovovat, aby vám v cizině rozuměli a ukazuji cestu, jak se můžete naučit přirozeně, zábavně a napořád.
Komentáře