GoKids!® English - angličtina pro děti od 6 měsíců do 3 let

Na jaře 2011 jsme pro Vás otevřeli kurzy angličtiny pro děti od 6 měsíců do 3 let. Tyto kurzy    vedou naše certifikované lektorky programu GoKids!® English. Výzkum prokázal, že děti, které se jazyk naučí do pěti let, mají tendenci být šikovnější při čtení a psaní ve svém primárním jazyce, mají lepší analytické i sociální schopnosti a také širší slovní zásobu než jejich vrstevníci, kteří ovládají jen jeden jazyk. Ideální čas začít je mezi 6. a 9. měsícem, nejpozději do 3 let. Ve výuce se uplatňuje znakování programu Baby Signs®. Znaky dětem pomáhají vytvořit si most mezi dvěma jazyky a poskytnou neomylný důkaz o tom, jak angličtině rozumí. Pro více informací o tomto programu navštivte prosím stránky www.gokids.cz.

 

Proč začít tak brzy?

Vědci zjistili, že u dětí existuje období (ve většině studií udáváno do 5 let), v němž, když se děti začnou učit cizí jazyky a jsou jim vystavovány pravidelně, učí se gramatiku, přízvuk a intonace tak přirozeně, jako by se učily jazyk rodný. Kromě toho se jim tímto druhem výuky zlepšuje sociální a psychomotorický vývoj, děti pak bývají šikovnější než jejich vrstevníci i v jazyce rodném, ať se již jedná o čtení či psaní, širší slovní zásobu či jiné komunikační schopnosti. Dokonce byl zjištěn přímý pozitivní vliv na výsledky IQ testů.

U nás můžete začít s výukou již v 6 měsících dítěte.  Malé děti se tak nenásilně seznámí s rytmem, intonací a se zvukem jiného jazyka a jsou schopné naučit se později nejen mluvit, velmi často dokonce bez přízvuku, ale jazyk i aktivně využívat např. v budoucí profesi. Navíc berou učení jako zábavu, takže je pro ně výuka o to příjemnější. Od narození je nám schopnost učit se několika jazykům vrozena. Ta se bohužel postupně vytrácí a člověk musí vynaložit mnohem větší úsilí na to, aby se cizí jazyk naučil. Proč tedy nezačít co nejdříve?

 

!!! UKÁZKOVÁ HODINA ZDARMA !!!

Pokud se chcete nejprve přijít podívat, jak u nás hodina probíhá, kontaktujte nás!

Jestli jste přišli o začátek kurzu, nezoufejte, i tak je možné se přidat. V tomto kurzu se probírají témata, jako je např. "jídlo", "spaní", "zvířátka" atd. a je úplně jedno, zda se začně dítě učit tématem č. 1 nebo 3. Proto je možné přihlásit se do kurzu i před koncem školního roku, protože každá jednotlivá hodina bude pro děti přínosem. 

Kde:

Open English, Beroun, Na Vyhlídce 840 (5 minut pěšky z náměstí, roh ulice Na Vyhlídce a Prof. Urbana. Nad Letním kinem, pod medvědáriem)

Kdy:

Začínáme opět!

Pokud máte zájem o kurz, kontaktujte nás. Kurz se bude otevírat v případě plně obsazeného kurzu a je pro 6 účastníků.

Cena kurzu:

2x 2970,- Kč (16 lekcí za pololetí, 32 lekcí za školní rok, přihlašujeme na celý rok, je možné platbu rozložit na 2 splátky 2970,- před začátkem kurzu, 2970,- Kč splatnost měsíc po začátku kurzu)

Sada audiovizuálních materiálů pro domácí použití: 2 000,- Kč (6x DVD, 2x CD s písničkami z kurzů, 1x obrázková knížka s texty písniček a slovníčkem (80 stran)

"Ztenčená" základní sada za  - 1x DVD Mealtime se znaky Eat, Drink, More, Cereal, Milk, Bib, All Done (jíst, pít, ještě, piškoty, mléko, bryndák, hotovo), 2x CD s písničkami, 1x obrázková knížka s texty písniček a slovníčkem - 80 stran, 1x plyšový batůžek s obrázkem medvídka BeeBo

Dále doporučujeme: Baby Signs - Kompletní sada pro začátečníky 699 Kč nebo Baby Signs - Seminář pro rodiče 499 Kč 


Další materiály na angličtinu GoKids!®,
které si můžete u nás zakoupit:

Go Kids! English - sada k výuce angličtiny

Vhodné pro děti od 6 do 36 měsíců. 6x DVD, 2x CD s písničkami, 1x obrázková knížka s texty písniček, 1x plyšová taštička s obrázkem medvídka BeeBo. Cena: 2 000 Kč

Výukové karty - sada 1

Karty k výuce znakování nebo angličtiny. 36 laminovaných karet, velikost 10x10 cm. Témata: u jídla, před spaním, koupání, oblékání, zvířátka, v parku. Jazyk: česky, slovensky, anglicky. Cena 189 Kč

Výukové karty - sada 2

Karty k výuce znakování nebo angličtiny. 36 laminovaných karet, velikost 10x10 cm. Témata: pocity, venku, na farmě, bezpečnost, v zoo, narozeniny. Jazyk: česky, slovensky, anglicky. Cena 189 Kč

Go Kids! English - zpěvníček a CD I

My English Songbook 1 - anglické písničky pro děti od 2 do 8 let včetně laminovaného obrázkového zpěvníčku. Cena 300 Kč

Kartičky: V parku

Rozměr: 7x7 cm. Cena 20 Kč

Kartičky: Na farmě

Rozměr: 7x7 cm. Cena 20 Kč

Go Kids! English 3-6 let - pracovní sešit I

Pracovní sešit obsahuje obrázkový slovníček, grafomotorická a logická cvičení spojená s výukou angličtiny. Cena 180 Kč