Angličtina pro nejmenší (do 3 let)

Kurzy pro nejmenší jsou u nás tradicí

Již 10 let pro vás pořádáme kurzy pro nejmenší, pro děti od 6 měsíců do 3 let. 

Výzkum i praxe prokázaly, že děti, které se jazyk naučí do pěti let, mají tendenci být šikovnější při čtení a psaní ve svém primárním jazyce, mají lepší analytické i sociální schopnosti a také širší slovní zásobu než jejich vrstevníci, kteří ovládají jen jeden jazyk.

Nejlepší je začít co nejdříve a ideální čas je mezi 6. a 9. měsícem.

Nejpozději však do 3 let. Ve výuce tohoto typu se uplatňují  písničky, říkanky, materiály, které si děti osahají a celá lekce probíhá jako jedno velké (avšak strukturované) hraní.

Lektorky a lektoři jsou zdatní při vedení dětí, zpívají s nimi, hrají dětské hry a vše je jako jeden velký "dramaťák", protože lektoři děti podporují v učení tak, že vše ukazují (mimikou, řečí těla a podpůrný dětským znakovým jazykem. Znaky dětem moc pomáhají v porozumění a vyjádření se (když ještě nějaké slovo neumějí říct). Vy tímto způsobem vidíte, že dítě angličtině rozumí. 

Abychom mohli i nadále nabízet kurzy pro nejmenší dětičky v té nejlepší kvalitě, rozhodli jsme se po rozsáhlém výzkumu v této oblasti a zdokonalování výuky našich nejmenších, licenční smlouvu se zastoupením GoKids!® English v ČR (ve spolupráci se kterými jsme kurzy pořádali téměř 10 let) nadále nepodepsat, zejména z důvodů vysokých licenčních poplatků.

Co to znamená pro vás?

Pro vás se vlastně nic nemění, Výuka nejmenších bude i nadále u nás probíhat a nebudeme muset drasticky zvyšovat ceny. Pro výuku budeme používat výhradně vlastní materiály a nebo materiály, které nepodléhají autorským právům a výše zmíněným poplatkům.

Proč začít tak brzy?

Zjistilo se (je to vědecky podloženo a následně mnoho desítek let vyzkoušeno na nespočetně dětech), že u dětí existuje období (ve většině vědeckých studií je udáváno do 5 let), v němž, když se děti začnou učit cizí jazyky a jsou jim vystavovány pravidelně, učí se gramatiku, přízvuk a intonace tak přirozeně, jako by se učily jazyk rodný.

Má to další výhody. Zlepšuje se jim sociální a psychomotorický vývoj a děti tak bývají šikovnější než jejich vrstevníci i v jazyce rodném. Dokonce byl zjištěn přímý pozitivní vliv na výsledky IQ testů.

Mýty typu:

"Ať se nejdřív naučí česky!!"

jsou už dávno překonané. Proč a jaké jsou další mýty se dozvíte TADY NA TOMTO ODKAZU.

U nás můžete začít s výukou již v 6 měsících dítěte.  Malé děti se tak nenásilně seznámí s rytmem, intonací a se zvukem jiného jazyka a jsou schopné naučit se později nejen mluvit, velmi často dokonce bez přízvuku, ale jazyk i aktivně využívat např. v budoucí profesi. Navíc berou učení jako zábavu, takže je pro ně výuka o to příjemnější. Od narození je nám schopnost učit se několika jazykům vrozena. Ta se bohužel postupně vytrácí a člověk musí vynaložit mnohem větší úsilí na to, aby se cizí jazyk naučil. Proč tedy nezačít co nejdříve?

 

Pokud se chcete nejprve přijít podívat, jak u nás hodina probíhá, kontaktujte nás!

Jestli jste přišli o začátek kurzu, nezoufejte, i tak je možné se přidat. V tomto kurzu se probírají témata, jako je např. "jídlo", "spaní", "zvířátka" atd. a je úplně jedno, zda se začně dítě učit tématem č. 1 nebo 3. Proto je možné přihlásit se do kurzu i před koncem školního roku, protože každá jednotlivá hodina bude pro děti přínosem. 

Kde:

Open English, Beroun, Na Vyhlídce 840 (5 minut pěšky z náměstí, roh ulice Na Vyhlídce a Prof. Urbana. Nad Letním kinem, pod medvědáriem)

Kdy:

Začínáme opět!

Pokud máte zájem o kurz, vyplňte prosím přihlášku, my se Vám ozveme. Kurz se bude otevírat v případě plně obsazeného kurzu a je pro 6 účastníků.

Cena kurzu:

6700,- Kč (32 lekcí za školní rok, platí se na školní rok)