Děti se naučí řeč za 3 roky. I Vy to můžete dát!

Víte, že jsme na tom jako Češi, co se týče angličtiny, skoro nejhůř v EU ? A víte také, že to není Vaše chyba?

Je to chyba školského systému, kterým se již tak mnoho let vyučuje na klasických školách a ještě hodně let vyučovat bude…

My pro Vás máme ale způsob, jak to konečně změnit a naučit se rychleji a hlavně napořád.

Jsem z generace, která se začínala učit ve škole až pozdě klasickou starou metodou a kdybych nevyjela do zahraničí a tvrdě nemakala na své angličtině, nikdy bych ji neuměla tak, jak umím dnes.

Nyní přednáším po celém světě a v angličtině pořádám semináře a workshopy. Učím již 20 let a prostudovala jsem si různé metody, kurzy a spoustu materiálů, ze kterých vyvíjíme postupně materiály zdarma.

Ráda bych, aby se co nejvíc lidí dozvědělo o tom, že to opravdu není jejich chyba, že neumějí mluvit. Že za to může systém školství, který u nás již mnoho let víc nefunguje, než funguje.

Takže jak z toho ven? Spojila jsem se s těmi nejlepšími v oboru a společně s online jazyky mám pro Vás VIDEO nazvané „7 tajemství“. Před několika dny jsme zveřejnili první díl. V něm jste se mohli dozvědět 1., 2. a 3. tajemství.

  1. Neuč se podle klasického školského systému.

  2. Používej křivku řízeného učení.

  3. Zlaté pravidlo 20:30.

Co to znamená?

  1. Klasický školský systém Vás nenaučí nic, co použijete v praxi. Naučíte se spoustu pouček, gramatická pravidla, členy a kondicionály. Ale v cizině máte problém rozumět tomu, co Vám říkají a oni nerozumí Vám. Proto je potřeba na to jít jinak. Proč se dítě za 3 roky života naučí rodný jazyk? Ale Vy za mnoho let ne a ne mluvit? Ukážeme Vám jak jinak než ve škole.
  2. Pomocí křivky řízeného učení navýšíte kapacitu mozku o 400 procent. Jde to tak, že budete opakovat novou látku 7., 9. a  12. den. Navíc, tato metoda zpomaluje stárnutí mozku.:-)
  3. A v neposlední řadě pomocí zlatého pravidla studujete 20 minut denně a při tom opakujete 30 % naučené látky. Ne jako ve škole, kde se z 90 % zařazuje látka nová, aniž by se „staré“ učivo opakovalo…

 

 

 

 

Nyní tu máme pro Vás další tajemství a tipy, jak zlepšit učení. Na ty se můžete podívat v tomto VIDEU. Dozvíte se tam např. něco o metodě „NeuroConnect“ a nebo užitečné zdroje a odkazy, jak se můžete obklopit angličtinou.

Ale to už předbíhám 🙂

Užívejte si učení formou, která Vás bude bavit!

Již brzy pro Vás chystáme další novinky, tak se těšte!

Martina Vokurková Chocová

zakladatelka Open English
Angličtina mě provází celým životem. Nesnášela jsem učit se věci nazpaměť, a právě proto učím jinak, než se učí v klasických školách. Jsem zakladatelkou Open English a autorkou online kurzu pro děti CoolBeans. Díky více než 20 letým zkušenostem s učením pomáhám dětem i dospělým s tím, jak se přestat bát mluvit, jak správně vyslovovat, aby vám v cizině rozuměli a ukazuji cestu, jak se můžete naučit přirozeně, zábavně a napořád.
Komentáře